o firmie

WISPORT – polski producent wysokiej jakości sprzętu outdoorowego. Firma istnieje od 1984 r. i specjalizuje się w produkcji plecaków.

Już na samym początku naszej działalności obraliśmy jasny i oczywisty dla nas kierunek – oferować dobre produkty i szanować ich nabywców. Dokonujemy wszelkich starań, aby nasze wyroby wyróżniały się na rynku nie tylko designem i wypracowanymi wieloletnim doświadczeniem rozwiązaniami konstrukcyjnymi, ale przede wszystkim jakością wykonania. Wyznajemy zasadę, że nabywca naszego wyrobu musi mieć pewność, że kupując go nie zawiedzie się na nim, że wyrób będzie trwały, funkcjonalny i wygodny. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty zarówno na etapie projektowania jak i w procesie produkcji, a stosowane materiały są wyłącznie najwyższej jakości. Przy tworzeniu naszych wyrobów współpracujemy i wspieramy się doświadczeniem ludzi gór, a przy tworzeniu plecaków militarnych doświadczeniem i wyjątkowymi wymaganiami żołnierzy jednostek specjalnych.

 

Obecnie proponujemy zupełnie nową jakość – przekazujemy w Wasze (Państwa) ręce narzędzie dające możliwość samodzielnego zaprojektowania plecaka, plecaka zaprojektowanego na miarę swoich potrzeb, oczekiwań oraz gustu.

My ze swojej strony zapewniamy fachowe doradztwo, fachową ocenę projektu oraz sugestie i wprowadzenie do projektu ewentualnych korekt. Zapewniamy również rzetelność wykonania oraz serwis gwarancyjny i dożywotni serwis pogwarancyjny.

 

Uważamy, że serwis www.eplecak.pl ma szansę stać się jedną z bardziej atrakcyjnych, alternatywnych ofert każdego sklepu, umożliwiając spełnienie nie tylko wysokich, ale również niekiedy bardzo nietypowych i zaskakujących oczekiwań coraz bardziej wymagających klientów. Dlatego też zapraszamy do odwiedzin stron tego serwisu i wypróbowanie możliwości jakie on daje.

 

Życzymy satysfakcji i sukcesów w projektowaniu swojego wymarzonego plecaka. Czekamy również na Państwa uwagi i propozycje rozwoju serwisu.

 

 

WISPORT

Wiesław Ściegienko

Ul. Traktatowa 6

54-425 Wrocław

NIP: PL 894 000 35 99

 

tel. +48 71 373 70 10

fax. +48 71 373 78 00

e-mail: info@eplecak.pl